Najlepiej czujemy rynek pieniężny i kapitałowy, pasjonujemy się najnowszymi technologiami
Ostatnia aktualizacja: 4 października 2011

Strona główna

O Firmie

Nasza Oferta

Rekomendacje

Archiwum informacji

Napisz do nas !

English version
English version


FOR - ze względu na okres w którym rozpoczął działalność (1993 r.) - należy do nielicznej grupy firm, prekursorów PR w Polsce. Zgromadzony zasób wiedzy, liczba kontaktów a także bogactwo sytuacji, o jakie się otarliśmy - stanowi bezcenny kapitał jaki chcemy zaoferować naszym klientom.

Ofertę kierujemy przede wszystkim do:

Firm i instytucji finansowych. Szczególnie do tych, które działają na rynku kapitałowym oraz spółek, które na tym rynku chcą pozyskiwac środki na inwestycje.

Firm oferujących wyrafinowane technologie lub produkty zaawansowane technologicznie. Zapewniamy, że jesteśmy w stanie dotrzeć z informacjami o nich do bardzo szerokiej grupy społeczeństwa. Wiedza na ten temat z czasem przekłada się na konkretne zamówienia i wzrost przychodów.

Firm z sektora energetycznego. Energetyka jest trudną i hermetyczną branżą ale FOR posiada bogate kontakty, które może spożytkować dla dobra swoich klientów.

Leasing. Dynamicznie rozwijający się sektor usług finasowych w Polsce, niestety nie doceniający public relations. FOR może swoją aktywnością przyczynić się do szybszego uznania przez decydentów znaczenia leasingu w gospodarce naszego kraju.

Wkładki tematyczne, kolumny sponsorowane.
Oprócz wyżej wymienionych obszarów FOR pragnie zaoferować swoje usługi każdej firmie i każdej instytucji, która potrzebuje wsparcia mediów i opinii publicznej dla osiągnięcia zaplanowanych celów.
Wynagrodzenie jakie pobieramy za nasze usługi nie jest ważne.
Najważniejsze dla nas jest wykazanie, że potrafimy zdziałać więcej niż konkurencja.
Formy współpracy:dowolne. Od jednostkowych konsultacji poprzez działanie w określonym czasie aż po stałą umowę i pełną dyspozycyjność.
Prosimy o kontakt telefoniczny, faksowy lub poprzez e-mail .
 


Autor: J. Szcześniak